Пројекат "Наше двориште", удружење "Млади"

Датум: 24. April 2017 23:35 Категорија: Новости

Данас је у Економско - угоститељској школи одржан јавни час поводом пројекта "Наше двориште". Циљ јавног часа је да скренемо пажњу, да би требало много више пажње посветити другачијем понашању према средини у којој живимо.

Презентацију под називом "Загађивање и заштита животне средине", презентовале су ученица Јелена Коларевић и професорка Катарина Јовановић. Током реализације омладинског волонтерског пројекта "Наше двориште", чланови удружења су заједно са нашим ученицима, професорима Јасмином Конџуловић и Предрагом Рајковићи домаром Стеваном Крстовић, посадили биљке, офарбали бетон, поставили клупе и расвету. Овом приликом захваљујемо се члановима удружења "Млади" што су нам улепшали простор и омогућили ученицима да уживају у њему.
Слике можете погледати у галерији.