Млади посластичари 27.09.2018. године

Датум: 28. Septembar 2018 22:19 Категорија: Новости

Компанија "Дијамант" је изабрала нашу школу за учествовање у пројекту "Млади посластичари". Данас је у нашој школи гостовао врхунски посластичар Здравко Гавриловић, који је током 22 године професионалног бављења посластичарством освојио бројна признања, међу којима и медаљу на Светском купи посластичарства у Луксембургу. У његовим посластицама уживале су многе познате личности попутПриса Броснана, Принца Чралса, Стинга, Новака Ђоковића, Жарка Паспаља...

У школи је одржано интерно такмичење у прављењу посластица између ученика посластичара друге и треће године. Изабрана су три најбоља посластичара који ће се такмичити у припремању посластица, које ће бити спроведено у оквиру пет различитих школа у Србији (Кула, Арамђеловац, Смедерево, Шабац и Лесковац)

1.  место Радован Глишић 3/5
  2.  место Јасмина Симеуновић 3/5