Представа„Ризична понашања младих

Датум: 18. Decembar 2019 14:33 Категорија: Новости

Децембар је месец у ком обележавамо Светски дан борбе против Хив-а.

Ученици Економско-угоститељске школе „Слободан Минић" и Техничке школе „Милета Николић" у оквиру заједничког пројекта организовали су представу које се бави болестима зависности и њиховим последицама. Овим путем се захваљујемо Дому здравља Аранђеловац и Црвеном крсту Аранђеловац на помоћи и подршци коју су нам пружили, не само за овај већи за све претходне едукативне програме. Захваљујемо се свим ученицима Магдалени, Исидори, Александри,Јовани И,Ђорђу,Вуку,Влади, Павлу,Јовану, Дејани,Јовани Л., Жељку, Кристини, Филипу, Урошу, Вањи, Огњену, Ани,Неди,Милици, Ради, Јовану, Рељи и Светлани) који су учествовали и наставницама Милици Јовановић, Јасмини Каралић, Сандри Радовић, Катарини Јовановић и педагогу Росанди Вујовић који су помогли у реализацији.
Захваљујемо се директорки школе Зорици Ћираковић што је омогућила да програм буде реализован.
И на крају, увек посластица, торта коју су направили наши слатки посластичари ученици 2/5 уз помоћ наставница Сање Јешић и Емилије Јовановић.