Трговина људима - четврта радионица

Датум: 12. Maj 2017 16:07 Категорија: Новости

У четвртак, 11.05.2017. године, у нашој школи је одржана четврта радионица - Трговина људима. Радионицу су водили вршњачки едукатори ,ученице наше школе Јелена Коларевић 3/2 и Ана Савић 2/3, у сарадњи са Црвеним Крстом Аранђеловац. Сврха радионице је да се деца и млади упознају са проблемом трговине људима, али начинима превенције и заштите. Радионичарски рад је изузетно подстицајан за ове узрасне групе, јер претпоставља интеракцију, групни рад и активан приступ проблему.

Радионица "Ноћ музеја"

Датум: 09. Maj 2017 17:49 Категорија: Новости

Данас су ученице наше школе заједно са директорком Зорицом Ћираковић, проферсоркама Наташом Чоловић и Катарином Јовановић и педагогом Росандом Вујовић, учествовале на радионици "Ноћ музеја".

Украшавање одеће и прављење накита.

XV изложба дечјих ликовних радова и еколошких скулптура "ПЛАВА ПЛАНЕТА"

Датум: 27. April 2017 15:31 Категорија: Достигнућа

Излошба је одржана у Крагијевцу 26.04.2017.године
Ученик Лазар Радуловић (одељење 1/4) освојио је прво место за еколошку сулптуру.
Ученица Ана Савић (одељење 1/2) освојила је прво место за ликовни рад.
Честитамо ученицима и професорки Катарини Јовановић.

Регионално такмичење у стрељаштву

Датум: 27. April 2017 15:19 Категорија: Достигнућа

Ученице наше школе са професором Сашом Вучићевић, освојиле су прво место на рРегионалном такмичењу у стрељаштву. Честитамо девојкама и професору Саши Вучићевићу!

XIV Републичко такмичење 21.- 22.04.2017. године

Датум: 27. April 2017 15:13 Категорија: Достигнућа

У угоститељско - туристичкој школи у Београду, 21. и 22.04.2017. године, одржано је XIV Републичко такмичење за ученике образовног профила кулинарски техничар и угоститељски техничар. На такмичењу су по први пут учествовали ученици наше школе смер кулинарски техничар и то Мијаљевић Никола, Милановић Урош и Питулић Раде. Професори који су водили ученике на такмичење су Десивојевић Мирјана и Недељковић Славица.

Пројекат "Наше двориште", удружење "Млади"

Датум: 24. April 2017 23:35 Категорија: Новости

Данас је у Економско - угоститељској школи одржан јавни час поводом пројекта "Наше двориште". Циљ јавног часа је да скренемо пажњу, да би требало много више пажње посветити другачијем понашању према средини у којој живимо.

Општинско такмичење у рукомету 21.04.2017. године

Датум: 24. April 2017 22:49 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу у рукомету ученици наше школе, заједно са професором Сашом Вучићевић, су освојили друго и треће место.

Општинско такмичење у стрељаштву 10.04.2017. године

Датум: 12. April 2017 21:09 Категорија: Достигнућа

Дана 10.04.2017. године, ученце наше школе, заједно са професором Сашом Вучићевић, су освојиле прво место на општинском такмичењу  у стрељаштву.

НАРОДНИ МУЗЕЈ АРАНЂЕЛОВАЦ 03.04.2017.

Датум: 04. April 2017 19:47 Категорија: Новости

Данас су наши ученици другог и трећег разреда са професоркама Јасмином Конџуловић, Сандром Радовић и Милицом Јовановић посетили изложбу о војводи Петру Бојовићу.