Вест

Републичко такмичење у стрељаштву - Смедерево

Датум: 20. Maj 2017 21:01 Категорија: Новости

У петак 19.05.2017, године у Смедереву, одржано је Републичко школско првенство у стрљаштву. Ученице наше школе заједно са професором Сашом Вучићевић и овај пут су донеле медаље и то
Младена Ристић 4/3 - ПРВО МЕСТО у појединачној категорији
Младена Ристић 4/3, Невена Гавриловић 1/3, Невена Јанковић 1/1 и резерва Милица Чорлуја 1/3 - ДРУГО МЕСТО у екипној категорији

Честитамо девојкама и професору Саши Вучићевић!

Међународни сајам виртуелних предузећа

Датум: 15. Maj 2017 20:56 Категорија: Новости

Са великим задовољством вас обавештавамо да је наша школа узела учешће на Сајму виртуелних предузећа у Чачку, на коме учествује 24 школа из Србије, 2 школе из Босне и Херцеговине и 1 школа из Црне Горе. Сајам ће ревијално посетити и школа из Словеније. Наша школа представља предузеће "Слатко срце".

Акција "Матура"

Датум: 15. Maj 2017 20:41 Категорија: Новости

Акција "Матура", коју Министарство унутрашњих послова спроводи уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја, почела је данас предавањем које су,  на тему превенција насиља, злоупотребе алкохола и дрога и безбедном учешћу у саобраћају, полицијски службеници одржали матурантима Техничке школе "Милета Николић" и Економско - угоститељске школе "Слободан Минић".

Трговина људима - четврта радионица

Датум: 12. Maj 2017 16:07 Категорија: Новости

У четвртак, 11.05.2017. године, у нашој школи је одржана четврта радионица - Трговина људима. Радионицу су водили вршњачки едукатори ,ученице наше школе Јелена Коларевић 3/2 и Ана Савић 2/3, у сарадњи са Црвеним Крстом Аранђеловац. Сврха радионице је да се деца и млади упознају са проблемом трговине људима, али начинима превенције и заштите. Радионичарски рад је изузетно подстицајан за ове узрасне групе, јер претпоставља интеракцију, групни рад и активан приступ проблему.

Радионица "Ноћ музеја"

Датум: 09. Maj 2017 17:49 Категорија: Новости

Данас су ученице наше школе заједно са директорком Зорицом Ћираковић, проферсоркама Наташом Чоловић и Катарином Јовановић и педагогом Росандом Вујовић, учествовале на радионици "Ноћ музеја".

Украшавање одеће и прављење накита.

XV изложба дечјих ликовних радова и еколошких скулптура "ПЛАВА ПЛАНЕТА"

Датум: 27. April 2017 15:31 Категорија: Достигнућа

Излошба је одржана у Крагијевцу 26.04.2017.године
Ученик Лазар Радуловић (одељење 1/4) освојио је прво место за еколошку сулптуру.
Ученица Ана Савић (одељење 1/2) освојила је прво место за ликовни рад.
Честитамо ученицима и професорки Катарини Јовановић.

Регионално такмичење у стрељаштву

Датум: 27. April 2017 15:19 Категорија: Достигнућа

Ученице наше школе са професором Сашом Вучићевић, освојиле су прво место на рРегионалном такмичењу у стрељаштву. Честитамо девојкама и професору Саши Вучићевићу!

XIV Републичко такмичење 21.- 22.04.2017. године

Датум: 27. April 2017 15:13 Категорија: Достигнућа

У угоститељско - туристичкој школи у Београду, 21. и 22.04.2017. године, одржано је XIV Републичко такмичење за ученике образовног профила кулинарски техничар и угоститељски техничар. На такмичењу су по први пут учествовали ученици наше школе смер кулинарски техничар и то Мијаљевић Никола, Милановић Урош и Питулић Раде. Професори који су водили ученике на такмичење су Десивојевић Мирјана и Недељковић Славица.

Пројекат "Наше двориште", удружење "Млади"

Датум: 24. April 2017 23:35 Категорија: Новости

Данас је у Економско - угоститељској школи одржан јавни час поводом пројекта "Наше двориште". Циљ јавног часа је да скренемо пажњу, да би требало много више пажње посветити другачијем понашању према средини у којој живимо.