Вест

Пројекат "Наше двориште", удружење "Млади"

Датум: 24. April 2017 23:35 Категорија: Новости

Данас је у Економско - угоститељској школи одржан јавни час поводом пројекта "Наше двориште". Циљ јавног часа је да скренемо пажњу, да би требало много више пажње посветити другачијем понашању према средини у којој живимо.

Општинско такмичење у рукомету 21.04.2017. године

Датум: 24. April 2017 22:49 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу у рукомету ученици наше школе, заједно са професором Сашом Вучићевић, су освојили друго и треће место.

Општинско такмичење у стрељаштву 10.04.2017. године

Датум: 12. April 2017 21:09 Категорија: Достигнућа

Дана 10.04.2017. године, ученце наше школе, заједно са професором Сашом Вучићевић, су освојиле прво место на општинском такмичењу  у стрељаштву.

НАРОДНИ МУЗЕЈ АРАНЂЕЛОВАЦ 03.04.2017.

Датум: 04. April 2017 19:47 Категорија: Новости

Данас су наши ученици другог и трећег разреда са професоркама Јасмином Конџуловић, Сандром Радовић и Милицом Јовановић посетили изложбу о војводи Петру Бојовићу.

Дружење са гинекологом, докторком Јеленом Ранковић

Датум: 30. Mart 2017 19:45 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац, данас је за наше ученице и ученице Техничке школе "Милета Николић", организовано дружење са гинекологом докторком Јеленом Ранковић.

Предавање на тему запошљавања широм Србије одржано 24.03.2017. гоодине

Датум: 25. Mart 2017 17:53 Категорија: Новости

Удружење за подстицање предузетништва "Живојин Мишић" и један од аутора књиге "Како до посла у 21. веку", Драган Варгић, одржао је данас предавање ученицима средњих школа на тему запошљавања широм Србије. Књига на необичан и директан начин анализира стање на тржишту рада у нашој земљи а и шире, даје објашњења и најбитније савете, предлоге и уптства како се спремити за посао и запошљавање у 21. веку.
Предавање је одржано у свечаној сали наше школе у присуству професора и ученика.

Учешће на сајму образовања у Младеновцу 17.03.2017. године

Датум: 25. Mart 2017 17:27 Категорија: Новости

На сајму образовања представљени су сви образовни профили. Ученици су делили флајере и разговарали са заинтересованим ученицима основних школа (посетиоцима сајма). Пустили смо презентацију наше школе и образовних профила. На штанду су били колачи које су наши ученици припремили што је нарочито привукло пажњу. На сајму су учествовали следећи ученици: Живковић Тамара и Милојевић Славица - смер пословни и  финансијски администратор, Питулић Раде - кулинарски техничар, Бабић Нада - конобар, Ивковић Јована и Радојевић Сања - смер посластичар, Јовановић Јелена - смер туристички техничар. Професори који су водили ученике: Недељковић Славица и Ђорђевић Иван.

24.03.2017. осамнаест година од почетка НАТО агресије

Датум: 25. Mart 2017 17:16 Категорија: Новости

Удружење бораца СУБНОР и ученици наше школе Бојана Ђаловић, Анастасија Петровић, Драган Жужа и Милош Плећевић, заједно са професорком историје Јасминком Јовановић, обележили су 24. март 1999. године почетак НАТО агресије на СРЈ. Ученици су рецитовали родољубиву поезију.