Вест

Почела са радом инфо линија ѕа родитеље

Датум: 11. Januar 2016 21:06 Категорија: Новости

Предавање

Датум: 01. Decembar 2015 20:38 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Едукација данас за безбедније сутра" који Центар за омладину Твоја Србија спроводи у сарадњи и под покровитељством Министарства омладине и спорта и Интернационалне полицијске асоцијације, данас је у нашој школи одржано предавање, са циљем да омогући младима да стекну неопходна знања о вршњачком насиљу, трговини људима, болестима зависности, безбедном интернету и навијачким групама. Предавање је одржао др Небојша Пантић.

Представа

Датум: 09. Oktobar 2015 19:57 Категорија: Новости

Данас је нашим ученицима  и професорима  од стране Центара за културу Аранђеловац приређено лепо позоришно изненађење – монодрама „Мудри и јуначни војвода Јанко Катић“, у извођењу глумца Александра Дунића. Монодрама представља животопис једног од најзначајнијих војвода Првог српског устанка, као и поуздани историјски подсетник, јер ју је написао врстан познавалац историје и познати српски књижевник Милован Витезовић. Образован за оно доба, говорио је добро турски и немачки језик, био је званични преводилац Карађорђев и један од његових највернијих следбеника и сарадника – све до преране погибије уочи Боја на Мишару 1806 . Александар Дунић је на сцени у аутентичном костиму српских војвода, делу костимографа Бориса Чакширана.
Представа „Мудри и јуначни војвода Јанко Катић“, подсетио је гледаоце на славне јунаке наше прошлости, на време када су реч, част, праведност, племенитост и хуманост  биле најузвишеније вредности српског народа

Фотографија корисника Економско-угоститељска Школа Слободан Минић

Пројекат "Едукација данас- за безбедније сутра"

Датум: 07. Oktobar 2015 11:49 Категорија: Новости

Економско-угоститељска школа "Слободан Минић" примљена је на информативно-едукативни програм у оквиру пројекта "Едукација данас за безбедније сутра" који Центар за омладину Твоја Србија спроводи у сарадњи и под покровитељством Министарства омладине и спорта и Интернационалне полицијске асоцијације.

Фотографија корисника Економско-угоститељска Школа Слободан Минић

Обавештење о упису

Драги ученици
Упис у други, трећи и четврти разред одржаће се у 28.8.2015. од 8 до 15 часова у свечаној сали Економско-угоститељске школе "Слободан Минић" .

Потребна документа за упис су:

- Извод из матичне књиге рођених
- Сведочанство из претходног разреда
- Образац пријаве за упис у средњу школу (добијате га у школи током уписа).

Први уписни круг

Драги ученици и родитељи
Упис ученика (први уписни круг) одржаће се 06. i 07.07.2015.

Потребна документа за упис у први разред су:

* Извод из матичне књиге рођених
*Сведочанство о завршеној основној школи
*Сведочанства последња три разреда основне школе
*Уверење о положеном завршном испиту
*Лекарско уверење за упис у средњу школу
*Образац пријаве за упис у средњу школу (добијате га у школи током уписа)

Упис у школску 2015/16. годину

УПИС 2015/16.

Економско- угоститељска школа "Слободан Минић"

Подручје рада: Економија, право и администрација
Образовни профил: