Вест

Општинско такмичење из историје и књижевности

Датум: 20. Mart 2017 09:11 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из историје, које је одржано 11.03.2017., Александар Бјелица, ученик другог разреда наше школе,, обезбедио је пласман на регионално такмичење.
Ученица трећег разреда, Јелена Коларевић, пласирала се 18.03.2017. на регионално такмичење из књижевности.
Честитамо нашим вредним ученицима и професорима!

Прослава Дана школе

Датум: 28. Februar 2017 18:55 Категорија: Новости

ЕУШ ,,Слободан Минић'' прославила је Дaн школе 27. 02. 2017. Тим поводом организован je Дан отворених врата за ученике аранђеловачких основних школа и трибина ,,Значај и улога образовања у развоју туризма и угоститељства у Аранђеловцу и Шумадијском округу''.

Почела са радом инфо линија ѕа родитеље

Датум: 11. Januar 2016 21:06 Категорија: Новости

Предавање

Датум: 01. Decembar 2015 20:38 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Едукација данас за безбедније сутра" који Центар за омладину Твоја Србија спроводи у сарадњи и под покровитељством Министарства омладине и спорта и Интернационалне полицијске асоцијације, данас је у нашој школи одржано предавање, са циљем да омогући младима да стекну неопходна знања о вршњачком насиљу, трговини људима, болестима зависности, безбедном интернету и навијачким групама. Предавање је одржао др Небојша Пантић.

Представа

Датум: 09. Oktobar 2015 19:57 Категорија: Новости

Данас је нашим ученицима  и професорима  од стране Центара за културу Аранђеловац приређено лепо позоришно изненађење – монодрама „Мудри и јуначни војвода Јанко Катић“, у извођењу глумца Александра Дунића. Монодрама представља животопис једног од најзначајнијих војвода Првог српског устанка, као и поуздани историјски подсетник, јер ју је написао врстан познавалац историје и познати српски књижевник Милован Витезовић. Образован за оно доба, говорио је добро турски и немачки језик, био је званични преводилац Карађорђев и један од његових највернијих следбеника и сарадника – све до преране погибије уочи Боја на Мишару 1806 . Александар Дунић је на сцени у аутентичном костиму српских војвода, делу костимографа Бориса Чакширана.
Представа „Мудри и јуначни војвода Јанко Катић“, подсетио је гледаоце на славне јунаке наше прошлости, на време када су реч, част, праведност, племенитост и хуманост  биле најузвишеније вредности српског народа

Фотографија корисника Економско-угоститељска Школа Слободан Минић

Пројекат "Едукација данас- за безбедније сутра"

Датум: 07. Oktobar 2015 11:49 Категорија: Новости

Економско-угоститељска школа "Слободан Минић" примљена је на информативно-едукативни програм у оквиру пројекта "Едукација данас за безбедније сутра" који Центар за омладину Твоја Србија спроводи у сарадњи и под покровитељством Министарства омладине и спорта и Интернационалне полицијске асоцијације.

Фотографија корисника Економско-угоститељска Школа Слободан Минић

Обавештење о упису

Драги ученици
Упис у други, трећи и четврти разред одржаће се у 28.8.2015. од 8 до 15 часова у свечаној сали Економско-угоститељске школе "Слободан Минић" .

Потребна документа за упис су:

- Извод из матичне књиге рођених
- Сведочанство из претходног разреда
- Образац пријаве за упис у средњу школу (добијате га у школи током уписа).

Први уписни круг

Драги ученици и родитељи
Упис ученика (први уписни круг) одржаће се 06. i 07.07.2015.

Потребна документа за упис у први разред су:

* Извод из матичне књиге рођених
*Сведочанство о завршеној основној школи
*Сведочанства последња три разреда основне школе
*Уверење о положеном завршном испиту
*Лекарско уверење за упис у средњу школу
*Образац пријаве за упис у средњу школу (добијате га у школи током уписа)

Упис у школску 2015/16. годину

УПИС 2015/16.

Економско- угоститељска школа "Слободан Минић"

Подручје рада: Економија, право и администрација
Образовни профил: