Посета сајму књига

Датум: 18. Decembar 2019 13:35 Категорија: Новости

Семинар "Инклузија од теорије до праксе"

Датум: 18. Decembar 2019 13:31 Категорија: Новости

Репродуктивно здравље младих

Датум: 11. Decembar 2019 11:02 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац, данас је у нашој школи одржано предавање о репродуктивном здрављу младих. Циљ предавања је...

Европски дан језика

Датум: 11. Decembar 2019 10:31 Категорија: Новости

Обележја националних кухиња

Датум: 10. Decembar 2019 10:27 Категорија: Новости

Данас је у нашој школи одржан јавни час под називом "Обележја националних кухиња".

Литерарни конкурс "Месец књиге 2019."

Датум: 11. Mart 2019 16:34 Категорија: Достигнућа

Наша ученица првог разреда, Јована Гајић (смер пословни администратор), освојила је треће место на конкурсу "Месец књиге 2019." Народне библиотеке "Свети Сава". Честитамо Јовани!

Радионица "Заштитимо се од дувана" 29.01.2019.

Датум: 11. Mart 2019 16:29 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац, вршњачки едукатори Црвеног крста, Кристина, Јана и Исидора одржале су предавање и радионицу о штетности дувана. Присутни су били ученици првог и четвртог разреда. Овим путем се захваљујемо патронажним сестрама Дома здравља Аранђеловац и Црвеном крсту Аранђеловац за помоћ при реализацији радионице.

Едукативна приредба - Превенција ризичног понашања 07.12.2018. године

Датум: 19. Decembar 2018 17:44 Категорија: Новости

Наркоманија узима маха и односи све више младих живота. Како би скренули пажњу на овај велики друштвени проблем, ученици наше школесу припремили програм чији је циљ превенција ризичног понашања. У реализацији представе помогли су нам представници Црвеног крста Аранђеловац, као и професорке Милица Јовановић, Јасмина Каралић, Катарина Јовановић и педагог Росанда Вујовић.

"Реци НЕ дрогама" 28.11.2018. године

Датум: 19. Decembar 2018 17:36 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац и Црвеним крстом Аранђеловац, данас је у нашој школи у препуној салио, одржано предавање под називом "Реци НЕ дрогама". Предавање је одржала докторка неуропсихијатрије Јелена Продановић. Циљ предавања је подизање свести младих људи о штетности и последицама конзумирања опојних средстава. Учесници предавања посебно су нагласили да је најбоља превентива никада не пробати дрогу!
Предавању су присуствовали ученици, родитељи и наставници.
Овим путем се захваљујемо докторки Јелени на веома поучном предавању.

Трговина људима 26.11.2018.године

Датум: 19. Decembar 2018 17:27 Категорија: Новости

Вршњачки едукатори Црвеног крста, Милица и Кристина, одржале су прву радионицу "Стоп трговини људима". Радионици су присуствовали ученици прве године.