Прослава Дана школе

Датум: 28. Februar 2017 18:55 Категорија: Новости

ЕУШ ,,Слободан Минић'' прославила је Дaн школе 27. 02. 2017. Тим поводом организован je Дан отворених врата за ученике аранђеловачких основних школа и трибина ,,Значај и улога образовања у развоју туризма и угоститељства у Аранђеловцу и Шумадијском округу''.

Почела са радом инфо линија ѕа родитеље

Датум: 11. Januar 2016 21:06 Категорија: Новости

Предавање

Датум: 01. Decembar 2015 20:38 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Едукација данас за безбедније сутра" који Центар за омладину Твоја Србија спроводи у сарадњи и под покровитељством Министарства омладине и спорта и Интернационалне полицијске асоцијације, данас је у нашој школи одржано предавање, са циљем да омогући младима да стекну неопходна знања о вршњачком насиљу, трговини људима, болестима зависности, безбедном интернету и навијачким групама. Предавање је одржао др Небојша Пантић.

Представа

Датум: 09. Oktobar 2015 19:57 Категорија: Новости

Данас је нашим ученицима  и професорима  од стране Центара за културу Аранђеловац приређено лепо позоришно изненађење – монодрама „Мудри и јуначни војвода Јанко Катић“, у извођењу глумца Александра Дунића. Монодрама представља животопис једног од најзначајнијих војвода Првог српског устанка, као и поуздани историјски подсетник, јер ју је написао врстан познавалац историје и познати српски књижевник Милован Витезовић. Образован за оно доба, говорио је добро турски и немачки језик, био је званични преводилац Карађорђев и један од његових највернијих следбеника и сарадника – све до преране погибије уочи Боја на Мишару 1806 . Александар Дунић је на сцени у аутентичном костиму српских војвода, делу костимографа Бориса Чакширана.
Представа „Мудри и јуначни војвода Јанко Катић“, подсетио је гледаоце на славне јунаке наше прошлости, на време када су реч, част, праведност, племенитост и хуманост  биле најузвишеније вредности српског народа

Фотографија корисника Економско-угоститељска Школа Слободан Минић

Пројекат "Едукација данас- за безбедније сутра"

Датум: 07. Oktobar 2015 11:49 Категорија: Новости

Економско-угоститељска школа "Слободан Минић" примљена је на информативно-едукативни програм у оквиру пројекта "Едукација данас за безбедније сутра" који Центар за омладину Твоја Србија спроводи у сарадњи и под покровитељством Министарства омладине и спорта и Интернационалне полицијске асоцијације.

Фотографија корисника Економско-угоститељска Школа Слободан Минић