Посета сајму књига

Датум: 18. Decembar 2019 13:35 Категорија: Новости

Семинар "Инклузија од теорије до праксе"

Датум: 18. Decembar 2019 13:31 Категорија: Новости

Репродуктивно здравље младих

Датум: 11. Decembar 2019 11:02 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац, данас је у нашој школи одржано предавање о репродуктивном здрављу младих. Циљ предавања је...

Европски дан језика

Датум: 11. Decembar 2019 10:31 Категорија: Новости

Обележја националних кухиња

Датум: 10. Decembar 2019 10:27 Категорија: Новости

Данас је у нашој школи одржан јавни час под називом "Обележја националних кухиња".

Радионица "Заштитимо се од дувана" 29.01.2019.

Датум: 11. Mart 2019 16:29 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац, вршњачки едукатори Црвеног крста, Кристина, Јана и Исидора одржале су предавање и радионицу о штетности дувана. Присутни су били ученици првог и четвртог разреда. Овим путем се захваљујемо патронажним сестрама Дома здравља Аранђеловац и Црвеном крсту Аранђеловац за помоћ при реализацији радионице.

Едукативна приредба - Превенција ризичног понашања 07.12.2018. године

Датум: 19. Decembar 2018 17:44 Категорија: Новости

Наркоманија узима маха и односи све више младих живота. Како би скренули пажњу на овај велики друштвени проблем, ученици наше школесу припремили програм чији је циљ превенција ризичног понашања. У реализацији представе помогли су нам представници Црвеног крста Аранђеловац, као и професорке Милица Јовановић, Јасмина Каралић, Катарина Јовановић и педагог Росанда Вујовић.

"Реци НЕ дрогама" 28.11.2018. године

Датум: 19. Decembar 2018 17:36 Категорија: Новости

У сарадњи са Домом здравља Аранђеловац и Црвеним крстом Аранђеловац, данас је у нашој школи у препуној салио, одржано предавање под називом "Реци НЕ дрогама". Предавање је одржала докторка неуропсихијатрије Јелена Продановић. Циљ предавања је подизање свести младих људи о штетности и последицама конзумирања опојних средстава. Учесници предавања посебно су нагласили да је најбоља превентива никада не пробати дрогу!
Предавању су присуствовали ученици, родитељи и наставници.
Овим путем се захваљујемо докторки Јелени на веома поучном предавању.

Трговина људима 26.11.2018.године

Датум: 19. Decembar 2018 17:27 Категорија: Новости

Вршњачки едукатори Црвеног крста, Милица и Кристина, одржале су прву радионицу "Стоп трговини људима". Радионици су присуствовали ученици прве године.

Обележавање сто година од завршетка Првог светског рата16.11.2018.године

Датум: 19. Decembar 2018 17:23 Категорија: Новости

У нашој школи је обелећена стогодишњица од завршетка Првог светског рата.
Читањем текстова које су припремиле професорке историјеЈаснинка Јовановић и Светлана Лалић као и пригодним музичким програмом, ученици су имали прилике да се ближе упознају са судбинама наших ратника.