Ноћ музеја 2017

Датум: 23. Maj 2017 18:56 Категорија: Новости

У сарадњи са манифестацијом "Ноћ музеја" 2017. професорка Наташа Чоловић заједно са ученицима наше школе Анастасијом Петровић и Даницом Митровић и ученицима техничке школе "Милета Николић", Милком Петковић и Миланом Милојевић учествовали у отварању ове манифестације, представљајући ношњу и накит у доба неолита (млађе камено доба).

Слике можете погледати у галерији.

Републичко такмичење у стрељаштву - Смедерево

Датум: 20. Maj 2017 21:01 Категорија: Новости

У петак 19.05.2017, године у Смедереву, одржано је Републичко школско првенство у стрљаштву. Ученице наше школе заједно са професором Сашом Вучићевић и овај пут су донеле медаље и то
Младена Ристић 4/3 - ПРВО МЕСТО у појединачној категорији
Младена Ристић 4/3, Невена Гавриловић 1/3, Невена Јанковић 1/1 и резерва Милица Чорлуја 1/3 - ДРУГО МЕСТО у екипној категорији

Честитамо девојкама и професору Саши Вучићевић!

Међународни сајам виртуелних предузећа

Датум: 15. Maj 2017 20:56 Категорија: Новости

Са великим задовољством вас обавештавамо да је наша школа узела учешће на Сајму виртуелних предузећа у Чачку, на коме учествује 24 школа из Србије, 2 школе из Босне и Херцеговине и 1 школа из Црне Горе. Сајам ће ревијално посетити и школа из Словеније. Наша школа представља предузеће "Слатко срце".

Акција "Матура"

Датум: 15. Maj 2017 20:41 Категорија: Новости

Акција "Матура", коју Министарство унутрашњих послова спроводи уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја, почела је данас предавањем које су,  на тему превенција насиља, злоупотребе алкохола и дрога и безбедном учешћу у саобраћају, полицијски службеници одржали матурантима Техничке школе "Милета Николић" и Економско - угоститељске школе "Слободан Минић".

Трговина људима - четврта радионица

Датум: 12. Maj 2017 16:07 Категорија: Новости

У четвртак, 11.05.2017. године, у нашој школи је одржана четврта радионица - Трговина људима. Радионицу су водили вршњачки едукатори ,ученице наше школе Јелена Коларевић 3/2 и Ана Савић 2/3, у сарадњи са Црвеним Крстом Аранђеловац. Сврха радионице је да се деца и млади упознају са проблемом трговине људима, али начинима превенције и заштите. Радионичарски рад је изузетно подстицајан за ове узрасне групе, јер претпоставља интеракцију, групни рад и активан приступ проблему.

Радионица "Ноћ музеја"

Датум: 09. Maj 2017 17:49 Категорија: Новости

Данас су ученице наше школе заједно са директорком Зорицом Ћираковић, проферсоркама Наташом Чоловић и Катарином Јовановић и педагогом Росандом Вујовић, учествовале на радионици "Ноћ музеја".

Украшавање одеће и прављење накита.

Пројекат "Наше двориште", удружење "Млади"

Датум: 24. April 2017 23:35 Категорија: Новости

Данас је у Економско - угоститељској школи одржан јавни час поводом пројекта "Наше двориште". Циљ јавног часа је да скренемо пажњу, да би требало много више пажње посветити другачијем понашању према средини у којој живимо.

НАРОДНИ МУЗЕЈ АРАНЂЕЛОВАЦ 03.04.2017.

Датум: 04. April 2017 19:47 Категорија: Новости

Данас су наши ученици другог и трећег разреда са професоркама Јасмином Конџуловић, Сандром Радовић и Милицом Јовановић посетили изложбу о војводи Петру Бојовићу.